SMART SMILE
O nas

W TROSCE O TWÓJ UŚMIECH

O nas

Ortodoncja, chirurgia, stomatologia, protetyka...

Stawiamy na Twoje zdrowie, piękny wygląd i dobre samopoczucie!

Nasza klinika stomatologiczna w Gdańsku to miejsce, w którym jesteś pod profesjonalną opieką. Doświadczeni specjaliści zadbają o Twoje zdrowie, wykorzystując nowoczesne i skuteczne metody. Z należytą troską przeprowadzimy Cię przez cały proces leczenia, aż do osiągnięcia najlepszych możliwych rezultatów. Będziemy precyzyjnie odpowiadać na Twoje wszystkie pytania, bo w naszym gabinecie nie ma miejsca na wątpliwości! Chcemy, byś czuł się w pełni bezpiecznie, dlatego leczymy całkowicie bezboleśnie, w nowoczesnych wnętrzach i wygodnych fotelach.

Kompleksowa opieka doświadczonych stomatologów

Dobry ortodonta (także ortodonta dziecięcy), chirurg czy protetyk w naszej klinice stomatologicznej w Gdańsku tworzą zgrany zespół, który pomoże Ci uporać się z różnorodnymi problemami i należycie oceni Twoją sytuację.

W naszej klinice stomatologicznej w Gdańsku troszczymy się o Ciebie od samego początku. Zaczynamy od dokładnej diagnostyki z wewnątrzustnym RTG zębów, RTG cefalometrycznym i pantomografem. Dokładne określenie problemu pozwala nam dobrać najlepszą drogę leczenia. Podkreślamy też rolę profilaktyki, która pomaga w uniknięciu wielu problemów i pozwala zachować efekty leczenia na jak najdłużej.

Co nas wyróżnia? Indywidualne podejście, interdyscyplinarny zespół oraz najlepsza atmosfera podczas leczenia!

Zaufana klinika stomatologiczna – Gdańsk to miejsce, w którym dbamy o Twoje zdrowie i samopoczucie.

NASZE USŁUGI FINANSUJĄ TAKŻE MEDIRATY:
FINANSOWANIE USŁUG MEDYCZNYCH

Czym wyróżniamy się spośród pozostałych, klasycznych gabinetów stomatologicznych?

Smart Smile to nowo otwarte Centrum Stomatologiczno-Ortodontyczne w Gdańsku. Nasz zespół tworzą specjaliści z
wielu dziedzin. Współpracujemy ze stomatologiem dziecięcym, lekarzem wykształconym w zakresie stomatologii
zachowawczej, ortodontą – dla dzieci i dorosłych, specjalistą od protetyki, implantologii, a także chirurgiem
stomatologiem.

Jak jeszcze możemy o Ciebie zadbać? Wykonujemy zdjęcia RTG wewnątrzustne, pantomograficzne oraz cefalometryczne. Zajmujemy się również estetyką i higieną jamy ustnej. Oferujemy zabiegi wybielania zębów, skalingu, piaskowania czy fluoryzacji. Codziennie pracujemy na miano liderów w branży gabinetów stomatologicznych w rejonie Trójmiasta.

SMART SMILE GDAŃSK

SKONTAKTUJ SIĘ

wyznacz trasę
Call Now Button