RTG zębów

Czym wyróżniamy się spośród dziesiątek zwykłych gabinetów stomatologicznych w Gdańsku? W Centrum Smart Smile gwarantujemy kompleksową opiekę najlepszych specjalistów z różnych dziedzin – począwszy od ortodonty, przez stomatologa, kończąc na protetyku. Chcąc zapewnić wszystkim Pacjentom z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta jak najszerszy zakres usług, wykonujemy również RTG zębów. Zapewniamy doskonałą jakość zdjęć rentgenowskich wewnątrzustnych, zdjęć cefalometrycznych oraz zdjęć pantomograficznych wykonanych za pomocą najnowszego sprzętu rentgenowskiego dostępnego na rynku.

Czym jest RTG zębów?

Zacznijmy od samego początku. RTG to potocznie rentgen lub prześwietlenie. Jest to dwuwymiarowy obraz rejestrowany podczas skierowania wiązki promieniowania na konkretny organ. RTG zębów wykorzystuje się do uzyskiwania zdjęć rentgenowskich, które pozwalają na błyskawiczną diagnostykę i skrupulatne zaplanowanie leczenia.

rtg zębów

RTG zębów na nowoczesnych sprzęcie

Na wyborze pantomografu oraz cefalometru, który spełnił nasze oczekiwania, spędziliśmy ponad 3 miesiące. Wizytowaliśmy wiele punktów sprzedaży i dostawców w całej Polsce. Zasięgając opinii lekarzy pracujących na sprzęcie wszystkich dostępnych firm na świecie, wybraliśmy RTG zębów wyróżniające się szybkością. Dzięki temu proces wykonania zdjęcia nie wymaga powtórzeń (uzyskiwany obraz jest bardzo dokładny i niezwykle ostry, co minimalizuje tę konieczność) oraz pozostawania w jednej pozycji bez ruchu przez długi czas.

Jeśli zaistnieje potrzeba wykonania wewnątrzustnego RTG zębów, zrobimy je dla Ciebie natychmiast – bez zsiadania z fotela. Wybierz leczenie u profesjonalistów, którzy zadbają o Twój uśmiech! Zapraszamy do naszej Kliniki Stomatologicznej w Gdańsku.