Stomatologia Gdańsk

Gabinet stomatologiczny Smart Smile w Gdańsku oferuje usługi w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz stomatologii dziecięcej. Zapraszamy Pacjentów z Gdyni, Gdańska i całego Trójmiasta.

 Strach przed dentystą?

Co tak naprawdę robi stomatolog — dentysta? Stomatologia to dyscyplina medycyny, która zajmuje się leczeniem zębów, przyzębia i jamy ustnej, ale i jej budową oraz funkcjonowaniem. Stomatolodzy to zazwyczaj przesympatyczni ludzie z ogromną wiedzą i pasją. Tacy właśnie są stomatolodzy z naszej kliniki w Gdańsku. Jako lekarze nieustannie się kształcą i poszerzają wiedzę na kursach, sympozjach i szkoleniach. Inżynierowie w firmach produkujących sprzęt stomatologiczny niemal każdego dnia wymyślają nowinki, aby pacjentowi było przyjemniej, wygodniej i bezboleśnie. A jednak nie ma chyba innego działu medycyny, który wywoływałby tak wiele emocji. Lęk przed wejściem do gabinetu odczuł chyba każdy. Podobnie powszechne jest czucie bólu zęba przez pół nocy, a potem nagłe ustanie bólu pod drzwiami gabinetu. Czy jest się czego bać? Sympatycznego dentysty z Gdańska, który wita nas od progu z szerokim uśmiechem? A może Pani asystentki, która zaprosi nas na wygodny fotel, założy okulary, aby lampa nie świeciła nam w oczy albo włączy telewizor wiszący na suficie, żeby pacjent mógł się zrelaksować? Oczywiście, że NIE! Każdy ma lęk przed borowaniem. Odetchnijmy…

Stomatolog zadba o Twój komfort

Dzisiaj „borowanie” jest praktycznie całkowicie bezbolesne. To praca tysięcy inżynierów, lekarzy, chemików, fizyków i wielu innych. Dzisiaj pracownicy gabinetów stomatologicznych mają do dyspozycji szereg substancji znieczulających, które można dobrać do indywidualnych potrzeb pacjenta. Istnieją urządzenia do bezbolesnego znieczulenia, które jest sterowane komputerowo. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom roztwór znieczulający jest wprowadzany delikatnie — to eliminuje ból powstały przy rozpieraniu tkanek. Nawet znieczulenia podniebienne mogą być wykonywane bez uczucia dyskomfortu i bólu.

Szukasz dobrego dentysty dla dzieci i dorosłych w Gdańsku? Zapraszamy do naszej kliniki stomatologicznej także Pacjentów z Gdyni i całego Trójmiasta. Stomatolodzy w Centrum ortodontyczno- stomatologicznym Smart Smile to ludzie z pasją, którzy zadbają o Twój komfort. Gabinet stomatologiczny dysponuje rentgenem pantomograficznym, cefalometrycznym oraz wewnątrzustnym.