Wybielanie zębów Gdańsk

Przebarwienia szkliwa można usunąć najprostszą metoda poprzez bardzo regularne mycie zębów i oczyszczanie w gabinetach stomatologicznych. Jednak w ten sposób usuwamy tylko przebarwienia powierzchniowe. Te, które wniknęły głęboko, musimy usunąć innymi metodami. W Centrum Smart Smile dla naszych pacjentów przygotowaliśmy wybielanie nakładkowe. Należy pamiętać że przed wybielaniem zębów wykonuje się oczyszczanie z kamienia i osadów.

Nakładkowe wybielanie zębów

W tej metodzie należy wykonać nakładki na podstawie wycisków. Gwarantuje to bardzo dokładne przyleganie nakładek do zęba. Eliminuje również możliwość uszkodzenia śluzówki spowodowane przypadkowym wypłynięciem żelu, co może prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji. Następnie pacjent otrzymuje nakładki wybielające do domu oraz zestaw specjalnych żeli. Po wszystkim zostaje szczegółowo poinstruowany przez lekarza — w jaki sposób ma aplikować żel na nakładkę i jak często ją nosić. Pacjent sam dobiera pożądany efekt wybielania. Przestaje stosować nakładki, kiedy stwierdza, że jego uśmiech już jest perfekcyjny. Całkowity czas wybielania to około 10 dni.

Wybielanie zębów przy pomocy Lampy ZOOM

Zaawansowana technologia wybielania zębów, bardzo skuteczna dająca błyskawiczny efekt wybielania. Zabieg nieskomplikowany i bezbolesny. Metoda polega na nałożeniu na powierzchnię zębów specjalnego żelu, który w celu aktywacji jest naświetlany zimnym światłem akceleratora. Emitowane światło zwiększa częstotliwość utleniania nadtlenku wodoru co w efekcie przyspiesza proces wybielania. Czas zabiegu trwa około 1 godziny.